90 2 October 1952. 2e Afd. AANSCHAFFING LEERBOEKEN BRONSTEESCHOOL U.L.O. Aan de Raad, Het aantal leerlingen van de Bronsteeschool U.L.O. is in de klassen 2, 3 en 4 zodanig gestegen, dat het noodzakelijk is om over te gaan tot uit- breiding van het aantal leerboeken. Ook behoort voor de vakken boekhouden en algebra een nieuwe leer- methode te worden aangeschaft, terwijl de in 1950 ingevoerde nieuwe methode voor geschiedenis ook tot de 4e klasse behoort te worden uit- gebreid. In de afgelopen jaren heeft de school zich beholpen met verouderde boeken en een eigen dictaat van de leerkracht, doch deze verouderde boe- ken geven, mede in verband met gewijzigde exameneisen, geen voldoende oefenstof meer. De kosten van aanschaffing van de nieuwe boeken worden geraamd op f 850.—. Wij stellen U voor, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit dit bedrag te onzer beschikking te stellen. Heemstede, 24 September 1952. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, Th. M. Schelling, I.s. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 24 September 1952; BESLUIT; ten laste van de gewone dienst der gemeente-begroting 1952 ter beschik- king te stellen van burgemeester en wethouders een bedrag van 850. voor aanschaffing van nieuwe leerboeken voor de Bronsteeschool U.L.O. wegens toename van het aantal leerlingen en aanschaffing van een nieuwe methode voor boekhouden en algebra en uitbreiding van die voor ge- schiedenis. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 2 October 1952. De secretaris De voorzi

Raadsnotulen Heemstede | 1952 | | pagina 17