91 2 October 1952. 4e Afd. VERKOOP STROOKJES GROND LANGS DE BREITNERWEG. Aan de Raad, Teneinde een behoorlijke toegang te krijgen tot de Breitnerweg, heeft de eigenaar van het nabij die weg gelegen perceel Sectie A, no. 6874, de heer G. Metzelaar, verzocht van de gemeente te mogen kopen een, op de ten Raadhuize ter inzage liggende tekening in rood aangegeven, strookje gfrond groot 25 M2, deel uitmakende van het kadastrale perceel Sectie A, no. 6876 (ged.) voor de prijs van /10.per M2. De eigenaar van het aangrenzende perceel, de heer S. L. Blom, wil ter afronding van zijn terrein, tegen dezelfde prijs gaarne aankopen een in gele kleur aangegeven strookje grond groot 5 M2. Wij zijn van oordeel en de Commissie van Openbare Werken deelt deze mening, dat tegen inwilliging van deze verzoeken geen bedenkingen be- staan, terwijl ook de genoemde koopprljs alleszins redelijk is te achten. Mitsdien nodigen wij U uit door vaststelling van bijgevoegd ontwerp- besluit, tot deze verkopen over te gaan. De Raad der gemeente Heemstede Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 24 September 1952 met het advies van de Commissie voor Openbare Werken; BESLUIT: Burgemeester en wethouders machtiging te verlenen, onder door hen te stellen voorwaarden, te verkopen voor de prijs van 10.per M2 aan: a. de heer G. Metzelaar te Haarlem, een strook grond groot 25 M2, gelegen nabij de Breitnerweg, kadastraal bekend in Sectie A no. 6876 (ged.), op bijbehorende tekening in rode kleur aangegeven; b. de heer S. L. Blom te Heemstede, een strook grond groot 5 M2, gelegen nabij de Breitnerweg, kadastraal bekend in Seetie A no. 6876 (ged.), op bijbehorende tekening in gele kleur aangegeven. Heemstede, 24 September 1952. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, Th. M. Schelling, l.s. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 2 October 1952. De s De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1952 | | pagina 19