99 T? ïmÊS^ 30 October 1952. BUNKER VOOR ZAND- EN ZOUTOPSLAG. 2e Afd. Aan de Raad, De opslag van zand en zout, benodigd voor de gladheidsbestrijding, zal definitief geschieden in de houten loods van de gemeentereiniging. In verband daarmede acht de Directeur van Openbare Werken het nood- zakelijk dat ter bescherming van de gebouwen enige voorzieningen worden getrofïen. De eenvoudigste oplossing is, een bunker te vormen in de loods, bestaande uit z.g. perronstukken, totaal 10 meter breed en ongeveer 4 meter diep. Ten einde voor de a.s. winter zand en zout te kunnen opslaan is het nodig dat de bunker spoedig wordt opgezet. Volgens mededeling van genoemde Directeur zal het hiervoor nodige bedrag, geraamd op /2000. vermoedelijk uit de gewone dienst van de gemeente-reiniging voor het lopende jaar kunnen worden bestreden. Voorgesteld wordt daartoe machtiging te verlenen, waarvoor een ont- werp-besluit ter vaststelling wordt aangeboden. Heemstede, 22 October 1952. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, N. Vos. De Raad der gemeente Heemstede Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, BESLUIT burgemeester en wethouders te machtigen in de houten loods van de gemeente-reiniging een bunker te doen aanbrengen voor de opslag van zand en zout, waarvan de kosten, geraamd op 2000.zullen worden bestreden uit de gewone dienst van de begroting van de dienst voor het jaar 1952. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 30 October 1952. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1952 | | pagina 25