g 29 Januari 1953. 3. het heersen of geheerst hebben van een besmettelijke ziekte; d. het in dienst komen om gehoord te worden omtrent een bij de Kroon of bij de ministers van marine en van oorlog ingediend be- zwaarschrift. Art. 32d. Indien de ambtenaar, als militair in werkelijke dienst zijnde, over- lijdt, wordt de uitkering, bedoeld in artikel 26 der jaarwedderegeling voor de ambtenaren, verminderd met het bedrag van de overeenkom- stige uitkering, welke uit hoofde van de militaire dienst ter zake van dit overlijden wordt gedaan. Art. 32e. 1. Het bepaalde in de artikelen 32 tot en met 32d is van overeen- komstige toepassing ten aanzien van: a. de ambtenaar, die is tewerkgesteld in de zin van artikel 3, eerste lid, onder b, van de Wet van 13 Juli 1923, Stbl. 357 b. de ambtenaar, die in werkelijke dienst is op grond van een ver- bintenis bij de nationale reserve of de reserve-grensbewaking; c. de ambtenaar, die overeenkomstig het bepaalde in de artikelen 3 en 31 der Dienstplichtwet een vrijwillige verbintenis sluit dan wel vrijwillig in militaire dienst blijft of opkomt; d. de ambtenaar, die als militair in werkelijke dienst is op grond van een verbintenis bij de Koninklijke Marine-Reserve of bij het reservepersoneel der Koninklijke Landmacht; e. de ambtenaar, die op grond van een andere bijzondere verbintenis in werkelijke militaire of daarmede gelijk te stellen dienst is, ter zake waarvan burgemeester en wethouders zulks hebben bepaald. 2. Burgemeester en wethouders kunnen met betrekking tot de uitvoering van het eerste lid nadere regelen stellen. Art. 32f. Op de ambtenaar, die in tijdelijke dienst is aangesteld, zijn de bepa- lingen, vervat in de artikelen 32 tot en met 32e, slechts van toepas- sing tot en met de dag, waarop de burgerlijke betrekking zou zijn Ibeëindigd, indien hij daaraan niet door de militaire dienst zou zijn onttrokken. B. De ambtenaar, die op de datum van inwerkingtreding van dit besluit als militair in werkelijke dienst is en op grond van de voor de datum van inwerkingtreding van dit besluit geldende bepalingen hogere aanspraken zou hebben gehad, blijft uiterlijk nog gedurende een maand deze hogere aanspraken behouden. C. Dit besluit treedt in werking op 1 Februari 1953. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 Januari 1953. ;oorzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1953 | | pagina 13