i 29 Januari 1953. 4e Afd. GARANTIE VOOR AANVTJLLENDE VERZEKERING ZIEKENFONDSEN. Aan de Raad. Bij Uw besluit van 27 Maart 1952 no. 33 werd, onder in dat besluit ge- noemde voorwaarden, ten behoeve van de uitbreiding van de aanvullende verzekering van de te Haarlem werkende ziekenfondsen voor het jaar 1952 een garantie verleend van 2.300. De stichting ,,Aanvullingsfonds van de te Haarlem werkende Zieken- fondsen" heeft tot ons het verzoek gericht te willen bevorderen, dat voor 1953 een gelijke garantie als voor 1952 wordt verleend. Aangezien de motieven, welke tot het nemen van bovengenoemd besluit hebben geleid, nog dezelfde zijn, stellen wij U gaarne voor ook voor 1953 een garantie te verlenen, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Het doet ons een genoegen U te kunnen mededelen, dat naar alle waar- schijnlijkheid voor het jaar 1952 geen beroep op de garantie zal behoeven te worden gedaan. Heemstede, 14 Januari 1953. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, N. Vos. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen een voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: ten behoeve van de uitbreiding van de aanvullende verzekering van de te Haarlem werkende ziekenfondsen voor het jaar 1953 een garantie te ver- lenen van 2300.onder de navolgende en de nader door burgemeester en wethouders te stellen voorwaarden; le. dat de maximum verpleegduur, waarop de verzekerden recht op gratis verpleging hebben, wordt verhoogd van 180 tot 300 dagen; 2e. dat de volledige sanatorium-verpleging, alsmede de verpleging in de ziekeninrichting wegens sociale indicatie onder de aanvullende ver- zekering vallen; 3e. dat de ziekenfondsen 5 van de ontvangen premie in een reserve- fonds storten. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 Januari 1953. De secretari^), De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1953 | | pagina 17