8 29 Januari 1953. 4e Afd. CREDIET VOOR REPRESENTATIEKOSTEN GEDURENDE DE FLORA 1953. Aan de Raad. Ongetwijfeld heeft deze gemeente als gastvrouwe van de Internationale Bloemententoonstelling „Flora 1953" een aantal representatieve plichten te vervullen tegenover het Bestuur van de Algemene Vereniging voor Bloembollencultuur, evenals dit tijdens de laatste tentoonstelling in 1935 is gebeurd. Hiervoor vragen wij Uw raad een crediet van 10.000.met de bedoeling uit dit bedrag de daarvoor nodige kosten te bestrijden. Het is moeilijk reeds thans een specificatie van deze kosten aan U te verstrek- ken, aangezien de plannen daarvoor nog niet volledig kunnen worden uitgewerkt. Wel kunnen wij U reeds mededelen, dat het in ons voornemen ligt. bij de officiële opening der tentoonstelling, die op 13) Maart a.s. is vastgesteld ten Raadhuize een ontvangst voor te bereiden. Vervolgens ligt het in de bedoeling onder meer de internationale jury op gepaste wijze een ontvangst te bereiden, waaraan zij een aangename herinnering aan Heemstede zal bewaren. Een receptie voor de inzenders van de volle- grondstentoonstelling staat eveneens op ons programma, alsmede voor de deelnemers aan de tuinversiering ter gelegenheid van prijsuitreikingen. Ook ligt het in het voornemen een ontvangst voor te bereiden voor de deelnemers aan de winkelwedstrijden ter gelegenheid van de prijsuitrei- kingen, terwijl de medewerkers, die met de tentoonstelling bijzondere bemoeienissen hebben gehad, zoveel mogelijk in de belangstelling zullen worden ingeschakeld. De hieraan verbonden kosten kunnen naar ons oordeel uit de opbrengst van de vermakelijkheidsbelasting worden gedekt en wij twijfelen er niet aan of dit plan zal Uw volle instemming kunnen wegdragen. In verband hiermede stellen wij U voor het navolgende besluit vast te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, d.d. 21 Januari Burgemeester en wethouders een crediet te verlenen groot 10.000. teneinde daaruit te kunnen bestrijden de kosten, welke voortvloeien uit de representatie der gemeente tijdens de „Flora 1953". Heemstede, 21 Januari 1953. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, N. Vos. 1953; BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 Januari 1953. De sec:

Raadsnotulen Heemstede | 1953 | | pagina 19