29 Januari 1953. 4e Afd. AANKOOP TERREINEN AAN DE MEERWEG. Aan de Raad. Reeds meerdere malen is ter sprake gekomen de wenselijkheid van aankoop van de terreinen, groot 2.51.80 H.A., gelegen zuidelijk van de Meerweg, langs de Ringvaart, teneinde deze toe te voegen aan de aan- grenzende sportterreinen. Een besluit tot bestemming van bedoelde ter- reinen voor „sport" werd reeds genomen in Uw vergadering van 28 De- cember 1950, toen tot wijziging van het uitbreidingsplan werd overgegaan. Na langdurige onderhandelingen zijn wij er in geslaagd met de eigenaren van bedoelde terreinen, C. J. van Schagen, W. H. van Schagen, C. M. Balm- van Schagen en F. van Schagen-van Ophem, tot overeenstemming te komen tot koop voor een prijs van 1.25 per m2. Wij zijn van mening, dat deze prijs alleszins redelijk is. Zodra wij overeenstemming hadden be- reikt, hebben wij ons in Februari 1952 tot Gedeputeerde Staten dezer provincie gewend met verzoek te willen berichten of hunnerzijds bezwaren bestonden tegen investering van het voor deze aankoop benodigde kapi- taal. Dezer dagen ontvingen wij de mededeling, dat geen bedenkingen bestaan. Het Prijzenbureau voor onroerende zaken kan met gemelde koopprijs accoord gaan. Onder mededeling, dat de Commissie voor het Grondbednjf zich met deze aankoop geheel kan verenigen, stellen wij U voor bijgevoegd ontwerp- besluit vast te stellen. Heemstede, 21 Januari 1953. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, N, Vos. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, d.d. 21 Januan 1953; BESLUIT: Burgemeester en wethouders te machtigen onder door hen te stellen voorwaarden voor de gemeente aan te kopen: a. van Comelis Jacobus van Schagen en Wilhelmina Hendrika van Schagen, beiden te Heemstede, het perceel weiland kadastraal be- kend gemeente Heemstede in sectie C nr. 3344, ter grootte van 1.25.90 H.A., voor de som van /15.737.50, berekend naar /1.25 per m2; b. van Catharina Maria van Schagen, echtgenote van Hendnkus Jose- phus Balm te Bloemendaal en Francina van Ophem, weduwe van Floris Petrus van Schagen, te Heemstede, het perceel weiland kadastraal bekend gemeente Heemstede, in Sectie C no. 3345, ter grootte van 1.25.90 H.A., voor de som van /15.737.50, berekend naar 1.25 per m2. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 Januari 1953.

Raadsnotulen Heemstede | 1953 | | pagina 7