66 27 Augustus 1953. 2e Afd. VERKOOP GROND AAN DE HEEMSTEEDSE DREEF. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: op de grondslag van de volgende bepalingen: a. te verkopen aan de Vereenigde Doopsgezinde Gemeente te Haarlem of aan een door haar in het leven te roepen Stichting gedeelten van de percelen kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sectie B nos. 5488 en ölSff', ter gezamenlijke grootte van ongeveer 4010 m2, gelegen aan de Vâjt Heemsteedse Dreef bij het Wipperplein, zoals op de bij dit besluit behorende tekening in groene kleur nader is aangegeven; en wel voq de prijs van 40.000.onder voorwaarde, dat aan de gemeente zonder" vergoeding harerzijds het recht wordt verleend tot het leggen, hebben en behouden van een gasleiding in het meest zuidelijk onbebouwd blijvende terrein naar de Heemsteedse Dreef, alsmede om, indien nodig, aan die leiding herstelwerkzaamheden te verrichten; b. een crediet beschikbaar te stellen van 22.000.voor het leggen van een hoofdgasleiding in de plaats van die, thans lopende van het terrein van het gasbedrijf over het terrein van Openbare Werken en het onder a bedoelde terrein naar de Heemsteedse Dreef, zoals op de tekening nader is aangegeven; c. aan de Kerkvoogdij der Hervormde Gemeente alhier, wegens vervroegde oplevering van het bij haar in huur zijnde gedeelte van peroeel Sectie B no. 5488 een bijdrage te verlenen van 5000.onder voorwaarde, dat de ontruiming van het gehuurde zal plaats hebben binnen drie maan- den na de mededeling aan haar van de goedkeuring van dit besluit door Gedeputeerde Staten; d. aan de onder c genoemde Kerkvoogdij om niet af te staan het achter perceel Camplaan 45 gelegen terreintje, Sectie B no. 6988, ter grootte van 251 m2, met dien verstande, dat hieraan eerst uitvoering wordt gegeven wanneer het plan tot de bouw van een nieuw wijkgebouw voor genoemde Kerkelijke gemeente op het vöôrterrein daarvan een vaste vorm zal hebben aangenomen; e. voor het onder d bedoelde terreintje aan het Grondbedrijf te vergoeden een bedrag van 2000. f. van de onder a genoemde Doopsgezinde Gemeente of Stichting in ont- vangst te nemen een bedrag van 18.000.als tegemoetkoming aan de gemeente in de kosten, welke door haar zullen moeten worden gemaakt om bebouwing van het onder a aangegeven terrein mogelijk te maken; g. te bepalen, dat de kosten van overdracht komen voor rekening van de gemeente, met dien verstande, dat de Doopsgezinde Gemeente of de Stichting hierin bijdraagt voor een bedrag van 2000. h. burgemeester en wethouders te machtigen om in de kadastrale aan- duiding van de genoemde pcrcelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden waaronder de verkoop of overdracht geschiedt, zo- danige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij nodig zullen oordelen of wel door Gedeputeerde Staten wenselijk worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 Augustus 1953. De secretanis, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1953 | | pagina 21