7 29 October 1953 2e Afd. ONDERWIJZEND PERSONEEL VOORWEfi- EN DREEFSCHOOL. Aan de Raad. Ter voorziening in een vacature van onderwijzer aan de Voorwegschool, ontstaan wegens op verzoek van de heer A. C. Boekwijt verleend eervol ontslag, zijn sollicitanten opgeroepen. Ook zijn sollicitanten opgeroepen ter voorziening in een vacature aan de Dreefschool, wegens verleend eervol ontslag aan Mejuffrouw M. J. Dienaar, in verband met haar huwelijk. Thans kan worden overgegaan tot vaste benoeming van een onder- wijzer aan de Voorweg- en aan de Dreefschool; het hoofd van deze laatste school geeft voorkeur aan de benoeming van een onderwijzer boven die van een onderwijzeres, omdat reeds drie onderwijzeressen aan die school verbonden zijn. De hoofden van genoemde scholen hebben voor de benoeming van de benodigde leerkrachten hun bericht als bedoeld in artikel 36, achtste lid der Lager-onderwijswet 1920 ingezonden, terwijl met de Inspeeteur van het lager onderwijs in de inspectie Amstelveen, over de op te maken voor- drachten overleg is gepleegd. Naar aanleiding van deze stukken hebben wij de volgende voordrachten opgemaakt a. voor de Voorwegschool: 1. P. Freerkstra, onderwijzer aan een Nutsschool te Eindhoven; 2. D. Fennema, onderwijzer aan de openbare lagere school te Noord- bergum; 3. H. Bakker, onderwijzer aan een openbare lagere school te Leeuwarden. b. voor de Dreefschool: 1. D. Fennema, onderwijzer aan de openbare lagere school te Noord- bergum 2. W. Mazurel, tijdelijk onderwijzer aan de Voorwegschool, alhier. Wij stellen U voor tot de benoeming van een onderwijzer aan de Voor- weg- en aan de Dreefschool over te gaan en deze te laten ingaan op nader door ons te bepalen data. Heemstede, 28 October 1953. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard De secretaris, N. Vos. Behoort bij de notulen van de vergadering van de Raad van 29 October 1953. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1953 | | pagina 33