88 19 November 1953. 4e Afd. LICHTAGGREGAAT TEN BEHOEVE VAN DE BRANDWEER. Aan de Raad. Bij de brand, welke onlangs heeft gewoed in de gebouwen van de N.V. Bonkenburg aan de Glipperweg, is duidelijk naar voren gekomen dat de arbeid van de brandweerlieden ten zeerste wordt bemoeilijkt wanneer een behoorlijke verlichting ontbreekt. In de regel toch zijn bij een brand van enige omvang de electrische leidingen gestoord, zodat dan van zak- lantaarns e.d. gebruik moet worden gemaakt. Dat dit slechts zeer gebrekkige hulpmiddelen zijn zal ieder moeten beamen. Wij delen dan ook volkomen de mening van het kader van de Brand- weer dat deze toestand niet bestendigd mag blijven en dat verbetering van de outillage van de Brandweer, op dit punt, ten spoedigste dient plaats te hebben. Mitsdien stellen wij U voor een bedrag van 2500,te onzer beschik- king te stellen voor aanschaffing, ten behoeve van de Brandweer, van een verplaatsbaar lichtaggregaat met 3 schijnwerpers. Het daartoe strekkend ontwerp-besluit bieden wij U hierbij ter vaststel- ling aan. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 28 October 1953; BESLUIT burgemeester en wethouders, ten laste van de gewone dienst der ge- meentebegroting 1953, een bedrag van 2500,ter beschikking te stellen voor de aanschaffing, ten behoeve van de Brandweer, van een verplaats- baar lichtaggregaat met 3 schijnwerpers. Heemstede, 28 October 1953. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris. N. Vos. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 19 November 1953. De secr De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1953 | | pagina 1