17 December 1953. AANKOOP PEBCELEN GLJPPERWEG 21 EN 23. Aan de Raad. De gezusters Kramer, eigenaressen van de percelen Glipperweg nrs 21 en 23 hebben zich tot ons gewend met de mededeling dat zij bereid zijn de percelen Glipperweg nrs 21 en 23, welke bij Uw besluit van 29 Oc- tober 1953 no. 84d onbewoonbaar zijn verklaard, aan de gemeente te ver- Wii menen dat er alle aanleiding bestaat de beschikking te krijgen over deze percelen, welke met de bijbehorende grond een oppervlakte hebben van 501 vierkante meter, teneinde op deze wijze de gelegeftheid te hebben een verbetering van de bebouwing langs de Glipperweg te bewerkstelligen. Na onderhandelingen hebben genoemde dames Kramer zich tenslotte accoord verklaard met een koopsom van f 4.000,Wij zijn van oordeel, dat deze prijs redelijk is te noemen en daarom hebben wij een voorlopige koopakte afgesloten, welke met een tekening waarop de aan te kopen grond is aangegeven, voor U ten Raadhuize ter inzage ligt. In het vertrouwen dat U zich met onze zienswijze kunt verenigen, no- digen wij U uit daarvan te doen blijken door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 9 December 1953. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, N. Vos. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 9 December 1953; BESLUIT: 1. Burgemeester en wethouders te machtigen onder nader door hen te stellen voorwaarden en op de grondslag van de bepalingen en voor- waarden genoemd in de betreffende voorlopige akte, in het belang van de verbetering der volkshuisvesting, voor de gemeente aan te kopen van de dames D. en M. J. Kramer, wonende Glipperweg 60 alhier, 2 percelen grond met opstallen, te zamen groot 501 vierkante meter, plaatselijk gemerkt Glipperweg nrs 21 en 23 kadastraal be- kend in sectie C nrs 2710 en 2711, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, voor de prijs van f 4.000, 2. de onder 1 genoemde grond met opstallen in te brengen in het Grondbedrijf voor de koopsom met de verder op de aankoop vallende kosten. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 17 December 1953. De secretaris, De voorzjl

Raadsnotulen Heemstede | 1953 | | pagina 33