28 Januari 1954. T dat zij van toepassing blijft over de aan dat tijdstip voorafgaande jaren, waarover nosf verrekening moet plaats hebben. Maakt de hiervoor bedoelde wijziging de regeling met overbodig, dooh kan zij niet onveranderd worden toegepast, dan zal de gemeente Haarlem onderhandelingen openen omtrent de daardoor nodige wijzigmg van de gemeenschappelijke regeling. OVERGANGSBEPALING. In afwiiking van het hiervoor bepaalde wordt de vergoeding over het laar 1952 vastgesteld op een vast bedrag van f 30, per leerling, ongeac welke school de leerling bezoekt; over de jaren 1953 en 1954 wordt de vergoeding voor elke leerling bepaald op f 30,—, verhoogd met onder scheidenlijk en gedeelte van het verschil tussen dit bedrag overeenkomstig artikel 5 verschuldigde vergoeding. Het over 1952 verschuldigde zal aan de gemeente Haarlem worden betaald binnen een maand na ontvangst van de desbetreffende opgaaf van de eremeente Haarlem. Over de jaren 1953 en 1954, alsmede zo lang nog geen vergoedingen per leerling als bedoeld in artikel 10 definitief zijn vastgesteld, zal het voorschot bedoeld in het 3e lid van artikel 12 worden bepaald op zodamg bedrag, als de vermoedelijk verschuldigde vergoeding het meest nabij komt De op de gemeente-begroting van Haarlem over het afgeîopen jaar geraamde ontvangsten en uitgaven zullen bij de berekenmg richt- snoer zijn. Gedaan ter openbare raadsvergadering van atraanuari 1954. De secretaris, De voorzitter, te] va ne

Raadsnotulen Heemstede | 1954 | | pagina 14