78 aanschaffing motorrijwiel en mobilofooninstallaties ten behoeve van de politie. Be Afd. 29 Juli 1954. Aan de Raad, In de gemeentebegroting voor het dienstjaar 1954 is onder volgno. K 648 een memorie-post ingesteld voor aanschaffing van een meuw motornjwiel en van mobilofooninstallaties ten behoeve van de beide bij de politie m gebruik zijnde motorrijwielen. Het Triumph-motorrijwiel met zijspan, dat thans door de politie gebruikt wordt, bliikt te licht te zijn en voor de surveillancedienst ongeschikt. Ver- vanging door een combinatie van het merk Harley Davidson, welke combinatie thans weer leverbaar is en reeds door verscheidene gemeenten voor de politiedienst is aangeschaft, biedt de meest gewenste oplossmg. De kosten van aankoop bedragen 7450.—, waarbij gerekend mag worden op een ontvangst van 1600,— voor het in te ruilen Triumph-motornjwiel. Voorts wordt het wenselijk geacht beide zijspancombinaties te vooizien van een mobilofoon zend- en ontvanginstallatie. De hieraan verbonden kosten bedragen in totaal 3000.—. Door deze aanschaffmg zal dan al het gemotoriseerde materieel van, de politie doorlopend van het bureau af bereikbaar zijn, terwijl anderzijds de voertuigen steeds met dat bureau contact kunnen opnemen. Het behoeft wel geen betoog, dat voor het snel dirigeren van een dezer voertuigen naar plaatsen waar aannjdmgen ot andere gebeurtenissen voorgevallen zijn, genoemde installaties zeer goede diensten kunnen bewijzen. Indien Uw college zich met deze aanschaffingen kan veremgen, ver- zoeken wij U het voor deze aankopen benodigde crediet beschikbaar te stellen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 14 Juli 1954. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, d.^l4_Juli 1^4 BESLUIT: bura-emeester en wethouders een crediet te verlenen van f CCC0. - voor de aanschaffing van een nieuw motorrijwiel met zijspan Jn ijuil iiiuIjiIit- fnnninrtillntir/ten behoeve van/juiJu motorrijvrir 1 rn-jrar( de politie en dit bedrag in vijf jaren af te schrijven ten laste van de gewone jlimi&lder begroting. yy Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 Juli 1954. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1954 | | pagina 23