4e Afd. 29 Juli 1954. gj VEBBETERING VEBLICHTING HEEMSTEEDSE DBEEF. Aan de Raad, De verlichting van de Heemsteedse Dreef is een aangelegenheid, welke reeds geruime tijd, de bijzondere aandacht heeft zowel van ons als van Uw college. Na een nauwgezet onderzoek zijn wij tot de slotsom gekomen, dat een belangrijke verbetering van de verlichting van deze verkeersweg tot stand kan worden gebracht door het bijplaatsen van 9 stuks conische stalen licht- masten met dubbele uitleggers, zodat elke mast 2 armaturen bevat. Deze masten zullcn worden geplaatst in het midden van de Heemsteedse Dreef en wel bij de Overboslaan, de Cesar Francklaan, de Lanckhorst- laan, de Spaarnzichtlaan, het Julianaplein, de Haemstedelaan, de Haven- straat, de Postlaan en de Hendrik de Keyserlaan. De kosten van aankoop der materialen en van de uitvoering der werk- zaamheden zulen naar raming een bedrag vorderen van rond 15.000. Wij stellen U voor, onder mededeling dat de Commissie voor de bedrijven zich met het bovenvermelde geheel kan verenigen, de nodige gelden ter beschikking te stellen door bekrachtiging van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 21 Juli 1954. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 21 Juli 1954 met het advies van de commissie voor de bedrijven; BESLUIT: burgemeester en wethouders een crediet te verlenen groot 15.000.voor verbetering van de verliehting van de Heemsteedse Dreef door bijplaatsing van 9 stuks conische stalen lichtmasten met dubbele uitleggers. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 Juli 1954. De secretaris, Ie voorzit

Raadsnotulen Heemstede | 1954 | | pagina 39