99 2e Afd. 30 September 1954. GENEESKUNDIG SCHOOLTOEZICHT. De Raden der gemeenten Heemstede, Bloemendaal en Zandvoort; de gemeenschappelijke regeling betreffende het geneeskundig schooltoe- zicht als volgt te wijzigen: 1. De tweede zin van artikel 4, eerste lid, wordt gelezen: „De vaststelling van de begroting en de voorlopige vaststelling van de rekening van de dienst, alsmede de beraadslaging daarover, heeft plaats in een openbare vergadering van de commissie". 2. Artikel 16 wordt gelezen: 1. Elk jaar stelt de commissie een begroting van inkomsten en uit- gaven vast, welke vergezeld gaat van een memorie van toelichting. 2. Zij zendt vöôr 1 Augustus van het jaar, voorafgaande aan dat, waarvoor zij moet dienen, twee exemplaren der begroting, met memorie van toeiichting, ter goedkeuring aan Gedeputeerde Sta- ten der provincie Noordholland en voorts een exemplaar aan de andere in artikel 5, 2e lid, genoemde autoriteiten. 3. Artikel 17 wordt gelezen: 1. De commissie stelt zo spoedig mogelijk na afloop van het dienst- jaar een rekening en verantwoording voorlopig vast, vermeldende alle inkomsten en uitgaven. 2. Zij zendt vôör 1 Mei twee exemplaren van deze rekening ter vast- stelling aan Gedeputeerde Staten der provincie Noordholland en een exemplaar aan de andere in artikel 5, 2e lid, genoemde auto- riteiten. 4. Artikel 11, tweede lid, vervalt. 5. Het tweede Ud van artikel 19 wordt gelezen: „Tussentijdse opheffing of wijziging dezer regeling heeft plaats bij besluit van alle deelnemende gemeenten, de commissie gehoord. Dit besluit treedt in werking, drie dagen na zijn bekendmaking in de Nederlandse Staatscourant. BESDUITEN Aldus vastgesteld in de openbare raadsvergadering van de Raad van de gemeente Heemstede op 30 September 1954. Bloemendaal op De voorziti De secretaris, De voorzitter, Zandvoort op De secretaris, 1954. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1954 | | pagina 4