100 4e Afd. 30 September 1954. ROOIEN VAN BOMEN. Aan de Raad, De firma van Schagen heeft vergunning gevraagd voor de oprichting van een benzinepompinstallatie bij haar stalhouderij. De aftappompen zullen geplaatst worden voor de percelen Achterweg 34 en 36. De eige- nares en de bewoners van deze percelen hebben tegen deze oprichting geen bezwaar. De eigenares is zelfs bereid ten behoeve daarvan een strookje grond aan de gemeente af te staan. Uit verkeerstechnisch oogpunt is het nodig, dat voor de oprichting van deze installatie een vöôr het perceel Achterweg 36 staande eikeboom wordt gerooid. De omwonenden hebben tegen het rooien geen bezwaar. Omtrent een voor het perceel Zandvoortselaan 38 staande grote iep zijn klachten ingekomen betreffende het onderscheppen van zonlicht, als gevolg waarvan het woonhuis Zandvoortselaan 38 zeer vochtig is. De klach- ten zijn gebleken alleszins gegrond te zijn. Onder mededeling, dat de Plantsoenencommissie zich met het voren- staande kan verenigen, nodigen wij U uit, tot het rooien der genoemde bomen te besluiten, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 22 September 1954. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, d.d. 22 September 1954, met het advies van de Plantsoenencommissie; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen tot het rooien van a. 1 eik, staande voor het perceel Achterweg 36; b. 1 iep, staande in de Zandvoortselaan voor het perceel Zandvoortse- laan 38. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 30 September 1954. De secretaris, De voor:

Raadsnotulen Heemstede | 1954 | | pagina 5