114 2e Afd. 28 October 1954. AANKOOP PEBCEEL CLOOSTERWEG 16. Aan de Raad. Bij Uw besluiten van 28 Maart 1940, no. 18 en 30 Juli 1953, no. 54 werden wij gemachtigd tot aankoop van enkele percelen aan de Molenwerfslaan, n.l. respectievelijk de nos. 2, 4 en 6 en 8 tot en met 22, om eerlang tot afbraak van deze woningen te kunnen komen en op het hierdoor vrij- komende terrein een aantal nieuwe woningen te kunnen stichten. Thans doet zich de gelegenheid voor om twee op de hoek van de Cloos- terweg en de Molenwerfslaan staande huisjes, tezamen vormende het perceel Cloosterweg 16, welke belenden aan de reeds eerder gekochte percelen, voor de gemeente aan te kopen. Deze twee huisjes kunnen als krotwoning worden gekwalificeerd en komen t.z.t. voor sloping in aan- merking. Het komt ons gewenst voor, dat de gemeente voor dë eventuele realisering van een bouwplan ter plaatse ook over deze grond zal kunnen beschikken. Waar mede de door de eigenaars gevraagde koopprijs van f 2300.ons niet onbillijk voorkomt, stellen wij U voor ons tot meergenoemde aankoop te machtigen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. a. burgemeester en wethouders te machtigen onder nader door hen te stellen voorwaarden in het belang der volkshuisvesting, voor de ge- meente te kopen van de Erven van wijlen Mejuffrouw Theodora Jacoba van Dijk het perceel Cloosterweg no. 16, kadastraal bekend gemeente Heemstede in sectie C nos. 1504 en 1505, in totaal groot 87 m2 voor een prijs van 2300. b. om in de kadastrale aanduiding van de te aanvaarden percelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden waaronder deze aankoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij nodig zullen oordelen of wel door Gedeputeerde Staten wenselijk worden geacht. Heemstede, 21 October 1954. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 28 October 1954. De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1954 | | pagina 17