13 Afdeling- 9 Opslagplaatsen. Artikel 68 Onverminderd hetgeen daaromtrent door een hogere wetgever is Ontheffing of wordt bepaald, is het in het niet landelijk deel der gemeente B' en W' verboden a. op plaatsen, welke van de openbare-, land- of waterweg of van en andere voor het publiek toegankelijke plaats af met inbegrip van openbare vervoermiddelen, behalve vliegtuigen, zichtbaar zijn, zand, grint, bouwmaterialen, bouwgereedschap- pen, steenkolen, sintels, vliegas, slakken, bries, mest, bagger, afbraak, puin, lompen, oud papier, tuinvuil, on- of gedeeltelijk bewerkt hout, oud metaal en andere oude materialen, buiten het normale gebruik gesteld materiaal, scheepswrakken, on- bruikbare of aan haar normale bestemming onttrokken rij-, voer-, vaar- of vliegtuigen of onderdelen van zodanige rij-, voer-, vaar- of vliegtuigen op te slaan, te bergen of opgesla- gen of geborgen te houden; b. stoffen en voorwerpen als onder a bedoeld, aan het oog te onttrekken of onttrokken te houden met gebruikmaking van middelen, zichtbaar van een openbare land- of waterweg, of van een andere voor het publiek toegankelijke plaats af, met inbegrip van openbare vervoermiddelen, behalve vliegtuigen, indien Burgemeester en Wethouders in een aanschrijving aam de gebruiker van het daarbij betrokken perceel hebben ver- klaard, dat de middelen, waarmede die stoffen of voorwerpen aan het ook zijn onttrokken, naar hun oordeel niet passen in de omgeving. Een aanschrijving als bovenbedoeld wordt niet verzonden dan nadat Burgemeester en Wethouders tenminste vier weken vöôr de verzending van de aanschrijving de gebruiker van het perceel schriftelijk mededeling hebben gedaan van hun be- zwaren. 2. Het niet landelijk deel der gemeente omvat dat deel der ge- meente waarop de „opslagplaatsenverordening Noordholland" niet van toepassing is. Artikel 69 Ten aanzien van het opslaan, bergen of opgeslagen of geborgen houden van materialen en materiaal ten behoeve van de uitvoering en/of het onderhoud van openbare werken wordt de ontheffing van het in het vorig artikel vervatte verbod in het algemeen geacht te zijn verleend, ter plaatse van en gedurende de duur van die uit- voering of dat onderhoud. Afdeling 10 Toezicht op voor het publiek toegankelijke gebouwen, samenkomsten en vermakelijkheden. 1. Toezicht op hotels, logementen e.d. Artikel 70 1. In deze paragraaf wordt onder „inrichting" verstaan iedere voor het publiek toegankelijke inrichting tot verschaffing van

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 27