73 4e Afd. 30 Juni 1955. ONTEIGENING IN HET BELANG DEB VOLKSHUISVESTING. Aan de Raad, Zoals U bekend is zijn plannen in voorbereiding voor het oprichten van een gebouw voor openbaar nut, in het bijzonder voor sport en lichamelijke oefeningen, op een terrein gelegen aan de noordzijde van de Lanckhorst- laan tussen Heemsteedse Dreef en Bronsteeweg. Op de voor U ten Raadhuize ter inzage liggende tekening is in groene kleur aangegeven het benodigde terrein. De gemeente heeft echter niet de beschikking over deze grond, zodat getracht is door middel van onderhandelingen in het bezit daarvan te komen. Helaas zijn wij daarin niet geslaagd. De stichting van bedoeld gebouw kan echter niet achterwege blijven en daarom zien wij ons genoodzaakt Uw medewerking te vragen om door middel van onteigening het gewenste doel te bereiken. Wij stellen U daarom voor, teneinde uitvoering te kunnen geven aan de bij Uw besluit1 van 29 October 1953 no. 86, goedgekeurd door Gedepu- teerde Staten van Noordholland d.d. 24 Pebruari 1954 no. 72, vastgestelde herziening XLVI D van het uithreidingsplan, over te gaan, door vast- stelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, tot voorlopige goedkeuring van het plan tot onteigening van het met groene kleur op bovengenoemde tekening aangegeven perceel grond, groot ongeveer 1692 M2, kadastraal bekend in Sectie A nr. 7836 (ged.). Heemstede, 22 Juni 1955. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling.

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 3