43 brandbare cinematografische films en op fotografische films, ver- vaardigd van acetaat, beide soorten films zoals bedoeld in het normaalblad N 1185, gelijk dit werd vastgesteld door de Hoofdcom- missie voor de normalisatie in Nederland, indien deze films dienen voor huiselijk gebruik. Afdeling 2 Xoezicht op electrische geleidingen Artikel 212 Het is verboden een electrische sterkstroominstallatie te hebben, welke niet voldoet aan de veiligheidsvoorschriften als bedoeld in het normaalblad N 1010, gelijk dit werd vastgesteld door de Hoofd- commissie voor de normalisatie in Nederland. Artikel 213 Het is verboden op of aan de weg wederrechtelijk een electrische geleiding aan te raken, dan wel op of over een dergelijke geleiding voorwerpen of stoffen te werpen. Afdeling 3 Voorkomen en beperken van brand en beperken van brandgevaar Artikel 214 In andere gevallen dan die bedoeld in artikel 429 van het wetboek Ontheffing van strafrecht is het verboden een vuurwerk af te steken, een B- en W. brandende fakkel bij zich te hebben, in de open lucht vuren aan te leggen of hout, stro, riet, huisvuil, een teerton, of afval van land- of tuinbouwproducten of dergelijke stoffen te verbranden, indien daardoor hinder, last of gevaar kan worden veroorzaakt. Artikel 215 Het is verboden enige hoeveelheid knalkurken of vuurwerk in voorraad te hebben zonder hiervan schriftelijk te hebben kennis gegeven aan de burgemeester. Artikel 216 In andere gevallen dan die waarin het koninklijk besluit van 30 December 1924, Stbl. nr. 620, van toepassing is, is het verboden ten behoeve van werkzaamheden op een toren, dak, goot of zaling van een gebouw, daaronder begrepen een getimmerte, gesmolten asfalt of enige andere hete, vloeibaar gemaakte dakbedekkingsstof anders dan in een gesloten metalen bus en buiten het gebouw naar boven te brengen. Artikel 217 1. Het is verboden in enige ruimte binnen een gebouw een vuur te stoken anders dan in een stookinrichting, welke is verbonden met een kanaal, dat dient tot afvoer van verbrandingsgassen en als zo- danig voldoet aan de voorschriften van de bouw- en woningverorde- ning en welke zo is opgesteld, dat geen vloer, wand of zoldering sterk wordt verhit.

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 57