52 toneel- of cabaretvoorstelling-en, alsmede tentoonstellingen of fancy- fairs van enige omvang; m. de aansluiting aan het brandmeldingsstelsel van de brand- weer en aan het plaatselijke telefoonnet; 2. voor het toneel, onderscheidenlijk het podium en bijbehorende ruimten, meer in het bijzonder ten aanzien van: a. het brandscherm, indien boven het toneel een lattenzolder voor hangdécor aanwezig is; b. de watersproei-inrichting en andere bijzondere blusinrichtin- gen, indien de oppervlakte van de toneelvloer meer dan 100 m'J bedraagt; c. de rookafvoerinrichting; d. de décors en requisieten; e. de inrichting der kleedkamers; 3. voor de ruimten, welke voor de bezoekers toegankelijk zijn, meer in het bijzonder ten aanzien van a. het zitplaatsenplan; b. het bevestigen der zitplaatsen, zodanig dat verschuiving ook bij sterk gedrang niet mogelijk is, uitgezonderd indien op grond van het zitplaatsenplan in de desbetreffende ruimte: 1. ten hoogste 40 personen gelijktijdig kunnen plaatsnemen, mits tenminste één uitgang met een vrije doorgangsbreedte van ten- minste 80 cm beschikbaar is; 2. ten hoogste 70 personen gelijktijdig kunnen plaatsnemen, mits tenminste 2 op ruime afstand van elkaar gelegen uitgangen, elk met een vrije doorgangsbreedte van tenminste 80 cm beschikbaar zijn; 3. ten hoogste 100 personen gelijktijdig kunnen plaats nemen, mits tenminste drie op ruime afstand van elkaar gelegen uitgan- gen, elk met een vrije doorgangsbreedte van tenminste 80 cm be- schikbaar zijn; 4. ten hoogste 100 personen gelijktijdig kunnen plaats nemen, mits tenminste twee op ruime afstand van elkaar gelegen uitgangen elk met een vrije doorgangsbreedte van tenminste 80 cm besehik- baar zijn en de zitplaatsen onderling tot rijen zijn bevestigd; c. het vrijhouden der gangpaden tussen en rondom de zit- plaatsen; 4. voor de projectie-afdeling meer in het bijzonder ten aanzien van: a. de constructie en de inrichting van de cabine, het voorportaal en de werkplaats; b. de inriehtingen voor de afsluiting der projectie- en andere openingen in de wanden van de onder a genoemde ruimten; c. de ventilatie van de onder a genoemde ruimten: d. de projectie-apparaten; e. de filmberging; f. de terugwindtoestellen.

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 66