57 HOOFDSTUK IX PRODUCTIE, CIRCULATIE EN DISTRIBUTIE VAN GOEDEREN Afdeling 1 Bescherming van bomen en beplantingen Artikel 272 1. De houder van bomen of beplantingen, staande op: a. enig terrein in de gemeente of enig terrein in een door bur- gemeester en wethouders bij de hiema bedoelde openbare kennis- geving aangewezen gedeelte der gemeente, b. enig terrein, aangewezen in een door burgemeester en wet- houders aan die houder gezonden aanschrijving, is verplicht de in die bomen of beplantingen voorkomende rupsen- nesten vöôr de in het tweede lid genoemde datum te verwijderen en te vemietigen, indien zulks door burgemeester en wethouders wordt nodig geoordeeld, in de gevallen onder a bedoeld blijkens openbare kennisgeving en in het geval onder b bedoeld blijkens een aan- schrijving aan de betrokken houder. 2. In de openbare kennisgeving of de aanschrijving, in het eerste lid bedoeld, wordt tevens vermeld de datum vöôr welke het verwijderen en het vernietigen moet hebben plaats gehad. 3. De houder van op enig terrein staande bomen of beplantingen is gehouden aan een ambtenaar van politie toegang tot dit terrein te verlenen gedurende de maanden Februari en Maart, voor zover dit terrein anders dan door een woning kan worden bereikt. Afdeling 2 Stallingen Artikel 273 De gebruiker van een stal voor vee of pluimgedierte is verplicht deze stal naar aanwijzingen van burgemeester en wethouders zo- danig ingericht te hebben, dat bij brand de dieren gemakkelijk en snel uit de stal kunnen worden verwijderd. Ontheffing B. en W. Afdeling 3 Markten Artikel 274 1. Het is verboden a. een markt te houden; Ad a: Onth b. en W. b. op een markt, welke gehouden wordt in strijd met het m de aanhef en onder a van dit lid genoemde verbod, enig goed aan te voeren. 2. Onder markt wordt voor de toepassing van het eerste lid

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 71