120 4e Afd. 29 September 1955. ONBEWOONBAARVERKLARIN G. De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat de woningen, plaatselijk gemerkt Molenswerfslaaiii 8, 10 18 en 22 kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sectie C, respectie- veîijk no. 1509, 1510, 1514 en 1516 in vervallen staat verkeren; dat het metselwerk van de keukenmuren gescheurd en het houtwerk van de ramen, kozijnen en vloeren gedeeltelijk vergaan is; dat de woningen vochtig zijn tengevolge van het onbreken van dehgde- Uike trasramen, de slechte staat van de buitenmuren en de te lage liggmg van de begane-grondvloeren ten opzichte van de omringende buitengrond, dat de rookafvoeren ondeugdelijk en dientengevolge brandgevaarlijk zrjn; dat de afscheidingen met de naastliggende woningen op de zo ders uit houten schotwerk bestaan, hetgeen bij brand meer dan normaal gevaar voor de bewoners oplevert; dat een privaat voor iedere woning afzonderlijk ontbreekt, terwijl de aanwezige in een bouwvallige staat verkeren, dat de hoofdingenieur-directeur van de wederopbouw en de volkshuis- vesting in de provincie Noordholland van oordeel is, dat de womngen on- geschikt ter bewoning zijn, niet door het aanbrengen van verbeteringen m bewoonbare staat te brengen zijn en derhalve onbewoonbaar verklaard dienen te worden wegens; vervallen toestand, vochtigheid, brandgevaarlijke toestand en het ontbreken van een behoorlijk ingericht privaat voor îedere wonmg afzonderlijk; gelet op het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: le de woningen plaatselijk gemerkt Molenwerfslaan 8, 10, 18 en 22, ka- dastraal bekend gemeente Heemstede, Sectie C, respectievelijk no. 1509, 1510, 1514 en 1516, onbewoonbaar te verklaren; 2e te gelasten, dat deze woningen ontruimd moeten zijn binnen de termijn van 3 maanden, te rekenen van de dag, waarop de tijd tot voorzienmg tegen dit besluit is verstreken of dit besluit tot onbewoonbaarverkla- ring is gehandhaafd. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 September 1955. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 15