iil 124 4e Afd. 29 September 1955. VERKOOP STROOKJE GROND. Aan de Raad, De heer C. M. Hooreman, wonende Bronsteeweg 92 alhier, beeft verzocbt een achter zijn woning gelegen, aan de gemeente toebehorend strookje grond, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, ter grootte van 85 M2 te mogen kopen. Dit verzoek vindt zijn oorzaak in de om- standïgheid, dat hij zijn woning moeilijk blijkt te kunnen verkopen, om- dat daarachter geen bijbehorend stukje open grond ligt. De directeur der gemeentebedrijven deelde mede, dat het strookje grond ook in de toekomst niet nodig zal zijn voor eventuele uitbreiding van het ter plaatse bestaande transformatorstation. Wij zijn van oordeel dat het verzoek van de heer Hooreman voor m- williging vatbaar is. Een prijs van f 10,per M2 achten wij voor dit ter- reintje billijk. Het Prijzenbureau voor Onroerende Zaken heeft tegen deze prijs geen bezwaar. Wij stellen XJ dus voor, door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit, tot deze verkoop te besluiten. Heemstede, 21 September 1955. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op artikel 171 der gemeentewet; BESLUIT: Burgemeester en wethouders te machtigen: le. onder door hen te stellen voorwaarden aan C. M. Hooreman te Heem- stede te verkopen een strookje grond ter grootte van 85 M2, ge- Iegen aan de Overboslaan, deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie A no. 3043, tegen de prijs van 10,per M2; 2e. om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceel en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij nodig zullen oordelen of wel Gedeputeerde Staten wenselijk moch- ten achten. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 September 1955. De secretaris, ^-De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 23