4 4e Afd. 26 januari 1956. VERPLAATSING PADVINDERSVERBLIJF. Aan de Raad, Op het terrein, behorende bij het perceel Binnenweg 160 staat een voor- malige aannemers-directiekeet. Deze keet is het eigendom van de ge- meente en was tot zij, in verband met de in voorbereiding zijnde bouw van een postkantoor op dat terrein, ontruimd moest worden, in gebruik als clubhuis van een padvindersgroep. Het bouwsel is niet bepaald fraai van uitvoering, doch is nog voidoende hecht om verplaatst te worden. .Aangezien een nijpend tekort bestaat aan onderkomens voor de jeugd- organisaties zijn wij van oordeel, dat het de moeite en kosten loont, de keet naar Groenendaal te doen verplaatsen. Zij kan daar, op een enigszins gecamoufleerde plaats, in de omgeving van de gemeentelijke timmerloods, opgesteld worden en kan daar opnieuw als clubhuis aan de padvinderij in gebruik gegeven worden. De kosten van afbraak, vervoer en herplaatsing belopen /670,—. Wij stellen U voor ons, door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit, te machtigen de omschreven verplaatsing te doen uitvoeren. Het benodigde bedrag kan ten laste van de gewone dienst der gemeente- begroting voor 1956 gebracht worden. Heemstede, 18 januari 1956. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 18 januari 1956; BESLUIT: burgemeester en wethouders, ten laste van de gewone dienst der ge- meentebegroting voor 1956, een krediet te verlenen groot /670,voor de afbraak van een directiekeet staande op het terrein behorende bij het pereeel Binnenweg 160 en voor het vervoer van deze keet naar en de wederopbouw ervan in Groenendaal. Gedaan ter openbare raadsvei-gadering van 26 januari 1956. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 7