Voor wat deze objecten betreft bestaat de mogelijkheid, dat hiervoor in het begrotingsjaar kredieten aan Uw college zullen worden gevraagd. Dit geldt ook voor de reeds eerder genoemde aanleg van wegen ten westen van de Glipperweg in verband met de voor deze terreinen be- staande plannen tot bebouwing. De kosten van deze wegenaanleg komen ten laste van het Grondbedrijf. Ten aanzien van de hierna volgende kapitaalswerken is het minder waar- sehijnlijk, dat zij op zo korte termijn voor uitvoering in aanmerking zullen komen. 1. Uitbreiding van het Raadhuis. 2. Mechanische verwerkingsinstallatie van huisvuil. 3. Aanleg van nieuwe zwemvijvers. 4. Verbetering van de Zandvoortselaan. 5. Wegenaanleg ten westen van de Herenweg. 6. Restauratie van het Oude Slot. Als punt van meer algemene aard zouden wij nog naar voren willen brengen, dat wij Uw College zeer binnenkort een voorstel zullen doen tot het vaststellen van een regeling met betrekking tot een ziektekosten- voorziening voor het daarvoor in aanmerking komende personeel in dienst der gemeente. Tenslotte willen wij nog releveren, dat, als gevolg van de wijziging van het reglement van orde voor de vergaderingen van Uw College bij raadsbesluit van 1 september 1955 no. 115, verandering is gebracht in de wijze van onderzoek der ontwerp-begrotingen voordat tot vaststelling daarvan in de openbare raadsvergadering wordt overgegaan. In plaats van in de raadscommissiën zal dit vooronderzoek thans voor de eerste maal plaats vinden in twee afdelingen van Uw College. De samenstelling dezer beide afdelingen werd U door ons reeds medegedeeld. Heemstede, 17 december 1955. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling.

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 7