34 4e Afd. 29 maart 1956. OVERNEMING GROND VOOR VERBETERING TROTTOIR Z ANDVOORTSEEAAN Aan de Raad, In het belang van de reorganisatie van de Zandvoortselaan zijn in de loop van de laatste jaren voor en na voortuinen van langs die laan staande woningen door de gemeente in eigendom aanvaard, teneinde deze te voe- gen bij het openbaar voetpad. Mej. H. M. du Croo, wonende te Heemstede, is bereid de voor haar woonhuis Zandvoortselaan 81 liggende strook grond ter grootte van pl.m. 26 m2 „om niet" aan de gemeente over te dragen, onder de voorwaarden dat: 1. de gemeente voor haar rekening neemt het naar voren plaatsen van de thans inspringende voorwand van de beneden-voorkamer en het vervangen van de dubbele deuren in die voorwand door een raam; 2. voor de op de over te dragen grond reeds aanwezige tegels door de gemeente een vergoeding zal worden gegeven van /2,50 per m2 be- tegelde oppervlakte; 3. de over te dragen grond van gemeentewege volledig zal worden be- tegeld; 4. de watermeterput van gemeentewege verplaatst zal worden; 5. de beerput van gemeentewege verwijderd en een rechtstreekse aanslui- ting op het gemeenteriool gemaakt zal worden. De door mej. du Croo sub 1 gestelde voorwaarde is alleszins redelijk, omdat het om meerdere voor de hand liggende redenen niet wenselijk is, dat een woning met een zodanig diepe loggia direet aan de openbare weg grenst. De uit deze voorwaarde voortvloeiende kosten worden be- groot op ongeveer 900,De nakoming van de andere eveneens alleszins aanvaardbare voorwaarden en de kosten van overdracht zullen een bedrag vorderen van pl.m. 160,zodat in totaal nodig is een bedrag van 1060,— Onder mededeling, dat de commissie voor openbare werken zich met dit voorstel geheel kan verenigen, nodigen wij u uit, ons, door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit te machtigen, voormelde strook grond onder de aangegeven voorwaarden te aanvaarden. Heemstede, 14 maart 1956. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent l.b. De secretaris, T. M. Schelling.

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 11