4e afd 29 maart 1956 45 AANLEG TKOTTOIH EN PAKKEERHAVEN BIJ „DE OLIJFTAK' Aan de Raad, Nu de bouw van het tehuis voor ouden van dagen „de Olijftak" aan de Heemsteedse Dreef zijn voltooiing nadert is het nodig, dat langs de noord- ziide van het rusthuis, dus aan de kant van de haven, een trottoir ter breedte van 2 meter wordt aangelegd en de daar aanwezige bestratmg wordt verbreed en herstraat. De kosten van deze werken bedragen J in°verband met het drukke motorische en rijwielverkeer over de Heem- steedse Dreef achten wij een parkeerhaven ter hoogte van de mgang van het rusthuis, overeenkomstig de voor U ter inzage hggende tekenmg, zeer gewenst. Met de aanleg daarvan zal een bedrag van 1600, ge- m<Wii nodigen U uit ons, voor de uitvoering van een en ander door vast- stelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, een krediet te verlenen tot een totaal bedrag van 4.600, Heemstede, 21 maart 1956. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: a. Burgemeester en wethouders een krediet te verlenen ten hste van de kapitaaldienst der gemeentebegroting, groot 4600voor de aanleg van een trottoir langs de noordzijde van het rusthuis „de Oliiftak" voor de verbreding en herstrating van de ter plaatse aan- wezige straat, alsmede voor de aanleg van een parkeerhaven aan de zijde van de Heemsteedse Dreef ter hoogte van de mgang van het rusthuis; b. te bepalen, dat het sub a vermelde bedrag zal worden afgeschreven in 10 jaar. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 maart 1956. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 35