32 4e Afd. 29 maart 1956. ONBEWOONBAARVERKLAKnVG. De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat de reeds onbewoonde woning, plaatselijk gemerkt Glipperweg 94, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C no. 2941 (ged.) in een vervallen staat verkeert; dat het metselwerk van de buitenmuren gescheurd en het houtwerk van de vloer en balklaag van de zolder, alsmede dat van de onbeschoten kap en van de ramen gedeeltelijk vergaan is; dat de woning, tengevolge van de slechte staat der buitenmuren, het lekken van het dak, het ontbreken van een goed functionerend trasraam, alsmede de te lage ligging van de beganegrondvloeren ten opzichte van de omringende grond, vochtig is; dat het rookkanaal gevaar voor brand oplevert; dat de hoofdingenieur-directeur van de wederopbouw en de volkshuis- vesting in de provincie Noordholland van oordeel is, dat de woning onge- schikt ter bewoning is, niet door het aanbrengen van verbeteringen in bewoonbare staat te brengen is en derhalve onbewoonbaar verklaard dient te .worden wegens: vervallen staat, vochtigheid en brandgevaarlijke toestand gelet op het voorstel van burgemeester en wethouders; a. de woning aan de Glipperweg 94, kadastraal bekend gemeente Heem- stede, sectie C, no. 2941 (ged.) onbewoonbaar te verklaren; b. de termijn binnen welke deze woning ontruimd moet zijn, te stellen opi zeven dagen, te rekenen van de dag, waarop de tijd tot voorziening tegen dit besluit is verstreken of dit besluit tot onbewoonbaarver- klaring is gehandhaafd. BESDUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 maart 1956. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 7