2e afd. 27 april 1956. 52 2e WIJZIGING KINDEBTOELAGEBEGELING. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders alsmede de adviezen van het Centraal Bureau inzake gemeenschappelijke behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden en het advies van de Commissie van Overleg voor het gemeentepersonel; de kindertoelageregeling voor het personeel der gemeente, vastgesteld bij raadsbesluit van 29 juli 1954 no. 80 en gewijzigd bij raadsbesluit van 6 januari 1955 no. lc, te wijzigen als volgt; I. In artikel 1, onder b, punt 2, wordt de punt na het woord „ligt" ver- vangen door een puntkomma. Hierna wordt, op een nieuwe alinea, ge- lezen: ,,een en ander met dien verstande, dat voor de toepassing van deze verordening onder bezoldiging in elk geval niet wordt begrepen de vakantieuitkering". II. In artikel 2, 2e lid, onder b, wordt voor „21 jaar" gelezen „27 jaar"; III. In artikel 6 wordt de komma achter het woord „vindt" veranderd in een punt en vervalt de daarop volgende zinsnede. IV. In artikel 10 wordt: a. ingevoegd: 1. Bij de toepassing van deze verordening wordt er mede rekening gehouden, dat de ambtenaar voor de tot zijn last komende kin- deren van de leeftijd in de Kinderbijslagwet genoemd, in totaal niet minder ontvangt dan indien die wet ten aanzien van die kinderen voor de ambtenaar had gegolden. b. voor ,,Burgemeester en wethouders" geplaatst „2". V. Artikel 14 vervalt. Dit besluit wordt geacht in werking te zijn getreden voor wat betreft het bepaalde onder: I: op 1 janua-i 1955 dan wel op de eerste dag van de loonweek, waarin deze datum valt. II, III en IVop 1 januari 1956. V: op 1 juli 1955. BESLUIT: De secretaris. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 april 1956. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 18