61 2e afd. X-S mei 1956. 18e WIJZIGING AMBXENARENBEGLEMENT. De Raad der gemeente Heemstede Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; Mede gezien het advies van het Centraal Bureau inzake gemeenschap- pelijke behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden d.d. 2 november 1955 no. 712 en het advies van de Commissie van Overleg, groep ambtenaren; het Ambtenarenreglement, vastgesteld bij raadsbesluit van 30 juli 1931, no. 50a, laatstelijk gewijzigd bij raadsbesluit van 27 oktober 1955 no. 134a, te wijzigen als volgt: I. In artikel 27 wordt in het eerste lid voor „14 werkdagen" gelezen „15 werkdagen" en in het derde lid voor „14" respectievelijk „16": „15" respectievelijk „17"; II. Aan artikel 32g wordt een zesde lid toegevoegd luidende: 6. Het bepaalde in de vorige leden is van overkomstige toepassing op de ambtenaar, die op grond van een verbintenis als vrijwilliger in de zin van artikel 1, onder a of b van het Besluit Reserve- politie 1954 S. 363 in werkelijke dienst is. III.a. Na artikel 43 wordt ingevoegd een artikel 43a luidende: 1. Aan een ambtenaar, die een hoofdbetrekking bekleedt in dienst van de gemeente, worden vergoed de in enig kalenderjaar te zijnen laste gebleven, naar het oordeel van burgemeester en wet- houders redelijk gemaakte kosten voor verrichtingen en leve- ringen vallende onder de Verordening Ziektekostenvoorziening Gemeentepersoneel, voor zover zij tezamen met de door hem ingevolge die verordening verschuldigde bijdrage een bedrag over- schrijden van 5% van zijn bezoldiging. 2. Onverminderd het bepaalde in het eerste lid kunnen burgemees- ter en wethouders in bijzondere gevallen, indien de noodzakelijke kosten verband houdende met ziekte, welke de ambtenaar in enig kalenderjaar voor zich of voor zich en zijn gezin heeft gemaakt, een bedrag overschrijden, dat redelijkerwijze te zijnen laste kan komen, in die kosten een tegemoetkoming toekennen. b. Aan het eerste lid van artikel 44 wordt de volgende zin toe- gevoegd Artikel 43a is op deze ambtenaren van toepassing voor zover zij deelnemer zijn in de zin van de Verordening Ziektekosten- voorziening Gemeentepersoneel. Dit besluit wordt voor wat de punten I en II betreft geacht in werking te zijn getreden op 1 januari 1956. Punt III treedt in werking op een nader door burgemeester en wethouders te bepalen tijdstip. BESLUIT: De secretaris, Gedaan ter openbare raadsvergadering van ZS mei 1956. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 23