2e afd. *^'mei 1956. 61 a 19e WIJZIGING WEBKLIEDENREGLEMENT. De Raad der gemeente Heemstede Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders Mede gezien het advies van het Centraal Bureau mzake gemeenschap- pelijke behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden d.d. 2 november 1955 no. 712 en het advies van de Commissie van Overleg, groep werklieden; BESLUIT: het Werkliedenreglement, vastgesteld bij raadsbesluiit van 26 juli 1928, laatstelijk gewijzigd bij raadsbesluit van 27 oktober 1955 no. 134b, te wijzigen als volgt: I. Aan artikel 25j wordt een zesde lid toegevoegd luidende: 6 Het bepaalde in de vorige leden is van overeenkomstige toepas- sing: op de werkman, die op grond van een verbmtems als vrij- williger in de zin van art. 1, onder a of b van het Besluit Reserve- politie 1954 S. 363 in werkelijke dienst is. H In artikel 26 wordt in het eerste lid voor „acht werkdagen'' gelezen „negen werkdagen" en voor „10 werkdagen" gelezen „elf werkdagen III. Na artikel 31g wordt ingevoegd een artikel 31h luidende 1 Aan een werkman, die een hoofdbetrekking bekleedt in dienst van de gemeente, worden vergoed de in enig kalenderjaar te zijnen laste gebleven, naar het oordeel van burgemeester en wethouders redelijk gemaakte kosten voor verrichtingen en levermgen val- lende onder de Verordening Ziektekostenvoorzienmg Gemeente- personeel voor zover zij tezamen met de door hem mgevolge die verordening verschuldigde bijdrage een bedrag overschnjden van 5% van zijn loon. 2. Onverminderd het bepaalde in het eerste lid kunnen burgemees- ter en wethouders in bijzondere gevallen, indien de noodzakelijke kosten verband houdende met ziekte, welke de werkman m enig kalenderjaar voor zich of voor zich en zijn gezin heeft gemaakt, een bedrag overschrijden, dat redelijkerwijze te zijnen laste kan komen, in die kosten een tegemoetkoming toekennen. Dit besluit wordt voor wat de punten I en II betreft geacht m werking te^ljn getreden op 1 januari 1956. Punt III treedt in werking op een nader door burgemeester en wethouders te bepalen tijdstip. Gedaan ter openbare raadsvergadering van ZTmei 1956. De voorzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 25