63 4e afd. 25 mei 1956 VOORZIENINGEN AAN HET WOONWAGENKAMP Aan de Raad. Uit een gehouden onderzoek is ons gebleken, dat de hygiënische omstan- digheden op het woonwagenkamp te wensen overlaten. Het is daarom no- dig, dat enkele voorzieningen getroffen worden. Zo behoren de toiletten van afsluitdeuren voorzien te worden. De kosten daarvan bedragen 200.-. Voorts moeten de deuren van de paardestal hersteld en de glazen bouw- stenen van deze stal vernieuwd worden. De hieraan verbonden kosten be- dragen 250. De verharding van het kamp vertoont kuilen, waardoor bij regenachtig weer plassen ontstaan. Deze kuilen dienen te worden opgevuld. De kosten worden geraamd op 100.—. Ten einde te beletten dat wagens buiten het als woonwagenkamp aan- gegeven terrein geplaatst worden, moet op de oude weg, langs de Ring- vaart een stevig afsluithek geplaatst worden. De kosten van dat hek be- lopen naar schatting 300. Ter bevordering van de zindelijkheid van het kamp lijkt het ons gewenst, dat aan de permanente bewoners vuilnisemmers ter beschikking gesteld worden, welke op gezette tijden door de reinigingsdienst geledigd zullen worden. De kosten van deze vuilnisemmers bedragen naar raming 100. Wij stellen U voor, door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit, voor het treffen van de aangegeven voorzieningen, een krediet van rond 1000.te onzer besehikking te stellen. Heemstede, 16 mei 1956. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De raad der gemeente Heemstede, Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 16 mei 1956; BESLUIT: burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot 1000.ten laste van de gewone dienst der gemeentebegroting 1956, voor het treffen van enige noodzakelijke voorzieningen aan het woonwagenkamp. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 2'5 mei 1956. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 29