86 2e Afd. 26 juU 1956 VERVANGING RADIATOREN CENTRALE VERWARMING V OOR WEGSCHOOL. Aan de Raad, Op 24 dezer werd ons door de directeur van Openbare Werken gerappor- teerd, dat zeven platstalen radiatoren van de centrale verwarmings- installatie in de Voorwegschool zijn doorgeroest en daardoor lekken. Deze radiatoren zijn van een verouderd fabrikaat, zodat vervanging der lekkende onderdelen niet mogelijk is. Het aanbrengen van geheel nieuwe radiatoren is mitsdien noodzakelijk. De daaraan verbonden kosten worden geraamd op 1600,—, weike kosten ten laste van de gewone dienst der begroting behoren te komen. Wij hebben gemeend Uw college op korte termijn de nodige machtiging voor het treffen van deze voorziening te moeten vragen, opdat het aan- brengen der nieuwe radiatoren tijdens de zomervakantie kan geschieden, waardoor de goede gang van het onderwijs in de school niet belemmerd behoeft te worden. In verband met het vorenstaande stellen wij U voor het benodigde krediet ad 1600,— te onzer beschikking te stellen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 25 juli 1956; ten laste van de gewone dienst der gemeentebegroting voor 1956 een krediet van 1600,beschikbaar te stellen voor de vervanging van zeven ondeugdelijk geworden radiatoren van de centrale verwarmings- installatie in de Voorwegschool. Heemstede, 25 juli 1956. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent l.b. De secretaris, T. M. Schelling. B E S L U I T Gedaan ter openbare raadsvergadering van 26 juli 1956. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 11