88 4e Afd. 30 augustus 1956 ONBE WOONB A ARVERKLARIN G. De Raad der gemeente Heemstede; Overwegende, dat de woning, plaatselijk gemerkt Glipperweg 18, kadas- traal bekend gemeente Heemstede, sectie C no. 2800 (ged.) in een vervallen staat verkeert; dat het metselwerk van de buitenmuren slecht en het houtwerk van de vloeren, ramen, kozijnen en deuren gedeeltelijk vergaan is; dat de woning, tengevolge van de slechte staat der buitenmuren en goten, het ontbreken van een goed functionerend trasraam en ventilatie onder de vloeren zeer vochtig is; dat de keukeninrichting gebrekkig is en dit vertrek onvoldoende ge- legenheid heeft voor de toetreding van daglicht; dat het privaat slechts van de keuken uit toegankelijk is, hetgeen onhygiënisch en ontoelaatbaar is; dat de hoofdingenieur-directeur van de Wederopbouw en de Volkshuis- vesting in de provincie Noordholland van oordeel is, dat de woning onge- schikt ter bewoning is, niet door het aanbrengen van verbeteringen in bewoonbare staat te brengen is en derhalve onbewoonbaar verklaard be- hoort te worden wegens: vervallen staat, vochtigheid, onvoldoende inrichting van de keuken en onvoldoende gelegenheid tot toetreding van daglicht daarin en de uit hygiënisch oogpunt ongeschikte plaats van het privaat; gelet op het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: le. de woning gelegen aan de Glipperweg no. 18, kadastraal bekend ge- meente Heemstede, sectie C no. 2800 (ged.) onbewoonbaar te ver- klaren; 2e. te gelasten, dat deze woning ontruimd moet zijn, binnen de termijn van zes maanden, te rekenen van de dag, waarop de tijd tot voor- ziening tegen dit besluit is verstreken of dit besluit tot onbewoon- baarverklaring is gehandhaafd. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 30 augustus 1956. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 5