wmmm 4e Afd. 27 september 1956 99 UITBREIDING TENNISBANEN IN GROENENDAAL Aan de Raad, Gedurende de laatste jaren heeft het bestuur van de Stichting „Heem- steedse Sportparken" steeds meer gegadigden voor het huren van tenms- banen in Groenendaal moeten teleurstellen, omdat de capaciteit van het complex banen niet toereikend was om aan de vraag te kunnen voldoen. Het bestuur heeft ons daarom verzocht te bevorderen, dat het complex met twee banen wordt uitgebreid. Deze uitbreiding achten wij verant- woord omdat de exploitatie van het bestaande complex de laatste jaren sluit met een behoorlijk batig saldo en gewenst omdat een gezonde sport als de tennissport evenzeer als andere sporten verdient van gemeentewege gestimuleerd te worden. Het maken van twee tennisbanen zal, met inbegnp van de kosten van het slopen en verplaatsen van enige opstallen, het maken van een pas- sende toegang, het aanbrengen van een omrastering en het tot stand brengen van een comfortabel terras, een uitgaaf vorderen van naar raming f 29.000,Bij een afschrijving van dit bedrag in 15 jaar zullen de beide banen reeds na twee jaar zonder verlies geëxploiteerd kunnen worden. Onder mededeling, dat de desbetreffende stukken voor U ter inzage liggen, nodigen wij U uit ons, door vaststelling van bijgaand ontwerp-be- siuit een krediet van f 29.000,te verlenen voor deze uitbreiding van het oomplex tennisbanen in Groenendaal. Heemstede, 12 september 1956. Burgemeester en wethouders van Heemstede. A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 september 1956; BESLUIl a. burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot 29.000, - voor de uitbreiding van het complex tennisbanen in Groenendaal met twee banen b. het sub a aangegeven bedrag af te schrijven in 15 jaar. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 september 1956. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 23