mm 7f I 4e Afd. 27 september 1956 100 VERNIEUWING BRANDALARMINSXALLATIE. Aan de Raad. Van de gedurende meer dan 30 jaren in gebruik zijnde brandalarmin- stallatie in de brandweertoren op het terrein van het bedrijf voor Open- bare Werken zijn destijds de leidingen niet uitgevoerd in waterdicht pijpen- materiaal. Deze uitvoering voldoet, in de veelal vochtige atmosfeer van de toren, niet aan de geldende voorschriften en eisen. Als gevolg van de onvoldoende uitvoering is het meermalen voorgekomen dat de toren onder elektrische spanning stond. De installatie werd door het Gemeentelijk Elektriciteitsbedrijf, als ondeugdelijk afgekeurd. Het schakelmateriaal van de installatie in het gebouw van Openbare Werken en het politiebureau is verouderd en niet meer bedrijfszeker. Het is voorgekomen dat de installatie weigerde. Om bovenvermelde redenen is het dringend nodig, dat een nieuwe in- stallatie wordt aangebracht. De werkzaamheden daaraan verbonden om- vatten: a. het vemieuwen van de schakel- en de contrôle-apparatuur voor het geven van signalen en voor de bediening van de installatie in het politiebureau en in het gebouw voor Openbare Werken; b. het opnieuw installeren van de gehele bovengrondse installatie in beide gebouwen, uitgevoerd in waterdicht materiaal; c. het maken van een dmkknop op de installatie voor het geven van groot alarm, welke tot dusver niet in het systeem was opgenomen. Deze werkzaamheden zullen naar raming een uitgaaf vergen van rond f 1200,Dit bedrag kan ten laste worden gebracht van de gewone dienst der gemeentebegroting voor 1956. Wij nodigen U uit ons, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, het nodige krediet te verlenen voor het doen vemieuwen van de bedoelde installatie. Heemstede, 12 september 1956 Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 septem- ber 1956; BESUUIT: Burgemeester en wethouders, ten laste van de gewone dienst der ge- meentebegroting voor 1956 een krediet te verlenen groot f 1200,voor de vernieuwing van de alarminstallatie ten behoeve van de brandweer. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 september 1956. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 25