102 Doorhalinr f706d.g6lü6'urd Heemstede, 19 september 1956. 27 sept 1966 Burgemeester De secretaris-t 27 september 1956 getroffen, zich daaraan, voor wat het gemeentepersoneel betreft, te con- formeren. Indien Uw College zich met het standpunt van de meerderheid van ons college kan verenigen, stellen wij U voor daarvan voor vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit te doen blijken. Bodooldc moordorhoid ctaat ochtor op ding van haar voorstel, metj de uitbetaling van np uitke- ring ineens dient te--worden-mTfWäciït~ t.ot bet bericht van geen bezwaar van do iiogoTc autoritciton io ontvangon. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. 3er gemeente Heemstede; Gezien de circulaire van de Minister van Binnenlandse Zaken d.d. 15 september 1956 Hoofdafd. O.P.Z. Afd. A.Z. Bureau III no. U 25186; mede gezlen het voorstel van burgemeester en wethouders en de brief van het Centraal Bureau inzake gemeenschappelijke behandeling van ge- meentelijke personeelsaangelegenheden van 19 september 1956, no. 474; BESBUIT: a. genoemde circulaire van de Minister van Binnenlandse Zaken en de daarbij behorende circulaire aan Heren Ministers etc. van dezelfde datum No. U 25(185, inzake de toekenning bij wijze van voorschot van een uitkering ineens aan het rijkspersoneel, van overeenkomstige toe- passing te verklaren op het daarvoor in aanmerking komende ge- meentepersoneel, met dien verstande, dat in deze circulaires voor „1 september 1956" gelezen wordt „1 juli 1956" en het bedrag van het voorschot wordt bepaald op 36 dan wel op 156 van de maand- wedde respectievelijk het weekloon, welke als uitkeringsbasis dienen; b. zich uit te spreken, dat deze regeling naar zijn mening ook toepassing zal behoren te vinden voor de secretaris en de ontvanger en hiervan mededeling te doen aan Gedeputeerde Staten; c. burgemeester en wethouders te machtigen de nodige voorschriften ter uitvoering dezer regeling te geven. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 september 1956. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 30