mm 108 -T? 2e Afd. 25 oktober 1956. SCHILDEKWERR KEUKENS 69 WONINGEN BOSB. TOUSSAINTLAAN. Aan de Raad, Het Bestuur van de Woningbouwvereniging' Heemstede's Belang heeft ons verzocht te willen bevorderen dat aan deze vereniging een voorschot wordt verleend voor het uitvoeren van schilderwerk in de keukens van bovenvermeld complex. Het is meer dan 20 jaar geleden dat deze keukens overgeschilderd zijn en toen nog slechts partieel. Het betreft hier in feite achterstallig onderhoud, waarvan de uitvoering door gebrek aan middelen in het onderhoudsfonds niet mogelijk was. Volgens de laatst ingediende jaarstukken van de vereniging bedraagt de grootte van het onderhoudsfonds per 31 december 1955 /2679,85. Hier- uit kunnen de kosten van bedoeld achterstallig onderhoudswerk niet be- streden worden. Bovendien zullen in de komende jaren nog belangrijke uitgaven moeten worden gedaan, o.a. voor buitenschilderwerk van het complex, waarvoor de komende stortingen in het fonds dringend nodig zullen zijn. De kosten van het onderhavige werk worden begroot op 7500,ge- specificeerd als volgt: schilderwerk 69 keukens 95,6.555, reparatie stucadoorwerk muren 625, reparatie houtwerk f 120, toezicht op het schilderwerk 200, 7.500,— Op grond van het vorenstaande stellen wij U voor over te gaan tot de vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit. Heemstede, 3 oktober 1956. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: aan de Woningbouwvereniging Heemstede's Belang, alhier, een voorschot te verlenen groot ten hoogste 7500,'voor de uitvoering van schilder- werk en ander achterstallig onderhoud in de keukens van het complex 69 woningen Bosboom Toussaintlaan e.o. van deze vereniging. Het ver- lenen van dit voorschot geschiedt met inachtneming der voorwaarden ge- noemd in artikel 52 van de woningwet, de artikelen 19 tot en met 22 van het woningbesluit en van het bepaalde in het raadsbesluit van 29 oktober 1920, no. 99. Het voorschot wordt verleend op 4% annuïteitsbasis af te lossen in 10 jaren. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 oktober 1956. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 13