110 4e afd. 25 oktober 1956. BOTJWRIJP MAKEN VAN TERREINEN GELEGEN WESTELIJK VAN DE GLIPPER DREEF. Aan de Raad, Bij Uw besluit van 30 juni 1955 no. 77 verleende U ons een krediet voor het bouwrijp maken van de terreinen, gelegen oostelijk van de Glipper Dreef, nabij ,,Meer en Berg". De werkzaamheden daaraan zijn uitgevoerd. Met de bouw van woningen op de daarvoor beschikbaar gekomen bouwterreinen is begonnen en een gedeelte van die woningen nadert zijn voltooiing. Voor zover nog niet met de bebouwing van een klein gedeelte van de bouwrijpe grond is aan- gevangen, bevinden plannen dienaangaande zich in een vergevorderd sta- dium van voorbereiding. Om de woningbouw in de naaste toekomst niet te doen stagneren is het nodig, dat thans met spoed een aanvang wordt gemaakt met het aan- leggen van wegen en het uitvoeren van andere, daarmede verband hou- dende werken, op de terreinen ten westen van de Glipper Dreef, aan welke gronden, binnen het raam van het uitbreidingsplan Glip I, de be- stemming van bouwterrein is gegeven. Plannen voor de bouw van in totaal 111 woningen op deze terreinen worden thans met spoed voorbereid. Wij hopen in staat te zijn deze zeer binnenkort aan Uw oordeel te onderwerpen. Op de voor U ten raadhuize ter inzage liggende tekening is de omvang van het werk aangegeven. De kosten van uitvoering der werkzaamheden, waaronder begrepen de ophoging van de terreinen, de aanleg van riolering en plantsoenen en de betegeling van de toegangspaden tussen en achter de strokenbebouwing, zullen naar raming f 524.000,bedragen. De begroting, waaruit blijkt hoe dit bedrag is samengesteld, ligt even- eens voor U ter inzage. Onder mededeling dat de commissie voor openbare werken over ons voorstel is gehoord, nodigen wij U uit ons, door vaststelling van bijge- voegd ontwerp-besluit, het nodige krediet te verlenen. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 oktober 1956, met het advies van de commissie voor openbare werken; BESLUIT: burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot f 524.000, voor het bouwrijp maken van de terreinen westelijk van de Glipper Dreef, welke op bijbehorende tekening 1.7.6.14 zijn aangegeven. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 oktober 1956. De secretaris, De voorzitter, Heemstede, 17 oktober 1956. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling.

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 23