114 4e afd. 25 oktober 1956 overdekte zitgelegenheid voor bezoekers van de speeltuin. De onderhan- delingen hierover zijn nog niet beëindigd. Hieromtrent zullen wij dus op een later tijdstip een krediet aanvrage aan U voorleggen. De pachters hebben zich bereid verklaard, boven de aangegeven jaar- lijkse pachtsom, een vergoeding van 8% per jaar te betalen over door de gemeente in de verbouwing van het verversingshuis en de reorganisatie van de kinderspeelplaats te investeren bedragen. Deze vergoeding zal ingaan, direct na het gereedkomen van elk der beide objecten. Wij zijn van oordeel dat het op deze condities verantwoord is, over te gaan tot verwezenlijking van een en ander. Wij stellen U voor ons, door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit, een krediet te verlenen van: a. f 10.000 voor het doen aansluiten op het gemeenteriool in de Glipper- weg van het verversingshuis in Groenendaal, de kinderspeelplaats en het toiletgebouwtje, benevens de woningen Glipperweg 93 en 97; b. 45.000,voor de verbouwing van het verversingshuis Verder stellen wij U voor, het verversingshuis, de kinderspeelplaats en de belvédêre, met het alleenrecht tot exploitatie van de buffetten daarin, de rijwielstalling, de toiletgebouwtjes bij de kinderspeelplaats en de bel- védêre alsmede het hebben en exploiteren van de kiosk bij de kinderspeel- plaats, met ingang van 1 januari 1957, voor de tijd van 5 achtereenvol- gende jaren, onder nader door ons vast te stellen voorwaarden, onderhands te verpachten aan de gebr. J. J. en J. Uitendaal te Heemstede, tegen een jaarlijkse pachtsom van f 9.000,onder beding, dat de gebr. Uitendaal aan de gemeente vergöedingen zullen betalen van 8% per jaar over de door de gemeente te investeren bedragen ten behoeve van de uitvoering van het sub b aangegeven werk en voor eventuele veranderingen op de kinderspeelplaats. Deze vergoedingen zullen ingaan terstond na de vol- tooiing van elk der objecten. Heemstede, 17 oktober 1956. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling.

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 32