114 4e Afd. 25 oktober 1956. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 17 oktober 1956, BESLUIT: A. burgemeester en wethouders kredieten te verlenen tot bedragen van: it>or a. Cf 10.000«voor de aansluiting op het gemeenteriool in de Glip- perweg van het verversingshuis in Groenendaal, de kinderspeel- plaats en het toiletgebouwtje, benevens de woningen Glinnerwes' 93 en 97; s b. f 45.000,voor de verbouwing van het verversingshuis in Groe- nendaal, een en ander overeenkomstig het overgelegde plan met kostenraming; B. te bepalen, dat de sub Aa en Ab aangegeven bedragen zullen worden afgeschreven in 25 jaar; C. onder nader door burgemeester en wethouders te stellen voorwaarden, voor de tijd van 5 achtereenvolgende jaren, ingaande 1 januari 1957 onderhands te verpachten aan gebr. J. J. en J. Uitendaal te Heemstede, het verversingshuis in Groenendaal, de kinderspeelplaats en de bel- védêre, met het alleenrecht tot exploitatie van de buffetten daarin, de rijwielstalling, de toiletgebouwtjes bij de kinderspeelplaats en de belvédêre en het hebben en exploiteren van een kiosk in de nabijheid van de kinderspeelplaats, tegen de pachtsom van f 9000,per jaar, onder beding dat de pachters aan de gemeente vergoedingen zullen betalen van 8% 'sjaars over de door de gemeente te investeren be- dragen, ten behoeve van de uitvoering van het sub Ab aangegeven werk en voor eventuele veranderingen aan de kinderspeelplaats, welke ver- goedingen zullen ingaan terstond na de voltooiing van elk der objecten. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 oktober 1956. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 33