105 25 oktober 1956. Indien en ten tijde dat het bestuur van een gemeente zulks gewenst acht, kan het een plaatsvervangend lid benoemen. Artikel 5. Voorzitter van de Raad van Bestuur is het door het bestuur der ge- meente Haarlem benoemde lid; bij zijn afwezigheid treedt als voorzitter op het lid van het Dagelijks Bestuur met de langste diensttijd. De Raad van Bestuur benoemt uit zijn midden vier leden, die met de voorzitter het Dagelijks Bestuur vormen. De Raad van Bestuur benoemt en ontslaat een secretaris en stelt diens bezoldiging vast. De secretaris moet zijn woonplaats hebben in de gemeente Haarlem. Hij kan, tenzij de Raad van Bestuur zijn vervanging op andere wijze regelt worden vervan- gen door een adjunct-secretaris, die eveneens door de Raad van Bestuur wordt benoemd en ontslagen. Ook zijn bezoldiging wordt door de Raad van Bestuur vastgesteld. Ongeacht het bepaalde in het huishoudelijk re- glement met betrekking tot het houden van hoofdelijke stemming in de Raad van Bestuur of het Dagelijks Bestuur, beslist bij staking der stem- men de stem van de voorzitter. Artikel 6. De Raad van Bestuur is belast met het bestuur van de Volkskrediet- bank voor zover dat niet bij deze gemeenschappelijke regeling is opge- dragen aan het Dagelijks Bestuur. Artikel 7. De Raad van Bestuur is belast met het benoemen, schorsen en ontslaan van de directeur en het overige personeel werkzaam bij de Volkskrediet- bank, alsmede met de vaststelling van de gewone werktijden van directeur en personeel, voor zoveel dit niet is gedelegeerd aan het Dagelijks Bestuur. Voor zover betreft de overige arbeidsvoorwaarden door directeur en per- soneel zullen de regelingen, welke ter voldoening aan het bepaalde bij artikel 125, tweede lid, van de Ambtenarenwet 1929 door de raad der gemeente Haarlem zijn of zullen worden vastgesteld voor het personeei werkzaam in dienst der gemeente Haarlem, van overeenkomstige toepas- sing zijn. Artikel 8. Het Dagelijks Bestuur is belast met; Het uitvoeren van de besluiten van de Raad van Bestuur; Het regelen van en het toezicht houden op de dagelijkse leiding van de V olkskredie tbank Het beslissen op de aanvragen om krediet, voor zover zulks door de Raad van Bestuur niet aan anderen is opgedragen. Artikel 9. Het Dagelijks Bestuur vertegenwoordigt, met inachtneming van het in deze gemeenschappelijke regeling en in het reglement voor de Volkskre- dietbank bepaalde, de Volkskredietbank in en buiten rechte. Artikel 10. Alle stukken, uitgaande van de Raad van Bestuur of het Dagelijks Be- stuur, worden door de voorzitter en de secretaris ondertekend. Artikel 11. Het voor de Volkskredietbank benodigde werkkapitaal wordt door de

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 5