131 i,1 2e Afd. 30 november 1956. AANSCHAFFING RESEKVE-SCHAKELAAR HOOFDMEET- EN SCHAKELSTATION AAN DE OVERBOSSTRAAT Aan de Raad, Zoals Uw College uit ons voorstel behorende bij Uw besluit van 30 augus- tus j.l. no. 93 bekend is, heeft op 18 augustus j.l. een kortsluiting in de hoogspanningsinstallatie van het transformatorstation aan de Haemstede- laan plaats gehad, waardoor een explosie ontstond. Eén der olieschakelaars van de hoogspanningsinstallatie in het hoofd- meet- en schakelstation aan de Overbosstraat heeft deze kortsluiting af- geschakeld, hetgeen een revisie van deze schakelaar noodzakelijk maakt. Genoemde installatie heeft geen reserve-schakelaars. Het is evenwel zeer gewenst daarover te kunnen beschikken, omdat een defect aan één der schakelaars een ernstige storing in de elektriciteitsvoorziening voor de gehele gemeente kan betekenen. Met de aanschaffing van de nodige completeringsmaterialen voor één der reserve-velden der hoogspanningsinstallatie in het station aan de Overbosstraat zal een bedrag van 6120,gemoeid zijn. Rekening hou- dende met de kosten van vervoer en inbouw zal deze voorziening in totaal een bedrag van naar schatting 6500,- vergen. Wij nodigen U uit dit laatste bedrag te onzer beschikking te stellen door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit. Heemstede, 21 november 1956. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. S'chelling. De Raad der gemeente Heemstede Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot 6500, ten behoeve van het aanbrengen van een reserve-schakelaar in de hoog- spanningsinstallatie van het hoofdmeet- en schakelstation aan de Over- bosstraat en dit bedrag te brengen ten laste van de kapitaaldienst der be- groting van het elektriciteitsbedrijf. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 30 november 1956. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 21