149 2e Afd. 30 november 1956. ONDERWIJZEND PERSONEEL DREEF- EN VOORWEGSCHOOL. Aan de Raad, Hierbii delen wij U mede, dat wij ter uitvoering van Uw besluit van 30 augustus 1956, no. 87, waarbij U het nodige krediet beschikbaar hebt gesteld om over te kunnen, gaan tot het in dienst nemen, zo mogelijk met ingang van 1 januari 1957, van een boventallige leerkracht aan elk van de drie openbare scholen voor gewoon lager onderwijs, sollicitanten hebben opgeroepen. Het hoofd van de Voorwegschool en het waamemend hoofd der Dreet- school hebben voor de benoeming van een leerkracht aan elk der beide scholen hun bericht, als bedoeld in artikel 36, achtste hd der Lager-onder- wijswet 1920, ingezonden, terwijl met de Inspecteur van het lager onder- Wijs in de inspectie Amstelveen over de op te maken voordrachten overleg is gepleegd. Naar aanleiding van deze stukken hebben wij de volgende voordrachten opgemaakt a. voor de Dreefschool: 1. de heer W. O. Fransen, onderwijzer aan de Hugo de Grootschool te Zaandam; 2. mejuffrouw L. Hof, onderwijzeres aan de openbare lagere school te Annen; 3. mejuffrouw R. Idema, onderwijzeres aan de Hugo de Grootschool te Hilversum. t. b. voor de Voorwegschool: 1. mejuffrouw L. Hof, voomoemd; 2. de heer W. O. Fransen, voomoemd; 3. mejuffrouw R. Idema, voornoemd. Aangezien er bij de sollicitanten geen leerkracht is, die voor de Craye- nesterschool geschikt kan worden geacht, stellen wij ons voor aan deze school een onderwijzeres in tijdelijke dienst te benoemen, waarvoor zich een bekwame gehuwde leerkracht heeft beschikbaar gesteld. Deze leerkracht is reeds gedurende de ziekte van wijlen de heer Boot geruime tijd tot volle tevredenheid aan de Crayenesterschool werkzaam geweest. Wij stellen U voor tot benoeming van een leerkracht aan de Dreefschool en de Voorwegschool over te gaan en deze benoemingen te laten ingaan op een nader door ons te bepalen datum. Behoort bij de notulen van de Raad der gemeente Heemstede van 30 november 1956. Heemstede, 30 november 195^. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 63