156 AANSCHAFFING TRANSFORMAXOBEN. 2e Afd. 13 december 1956. Aan de Raad, Als gevolg van het steeds toenemend elektriciteitsverbruik zullen binnen niet te lange tijd enkele transformatoren van 200 kVA vol belast geraken en vervangen moeten worden door transformatoren van 300 kVA. In ver- band met de lange levertijd is het gewenst reeds thans tot bestelling van een tweetal van dergelijke transformatoren over te gaan. Na aflevering kan één worden geplaatst in het station aan de Narcis- senlaan, waar de behoefte daaraan het grootst is. Indien alsdan niet direct nodig voor een ander station kan de tweede transformator dan nog enige tijd in reserve worden gehouden. Met de aanschaffing dezer twee transformatoren zal, met inbegrip van de kosten van plaatsing, een bedrag van in totaal 15.000,gemoeid zijn. Wij stellen Uw Cöllege voor ons tot dit bedrag een krediet voor deze aanschaffing te verlenen door vaststelling van nevensgaand ontwerp-be- sluit. aan burgemeester en wethouders voor de aanschaffing van twee transfor- matoren een krediet van /15.000,— ten laste van de kapitaaldienst der begroting voor het elektriciteitsbedrijf ter beschikking te stellen. Heemstede, 28 november 1956. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent l.b. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 13 december 1956. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 15