151 4e Afd. 13 december 1956. VERNIEUWING TKI'CK MET CAIÎINE VOOR DE AÜTO-BKANDLADDER. Aan de Raad, Ingevolge Uw besluit van 28 november 1929 no. 82 werd destijds, ten behoeve van de vrijwillige brandweer, een magirus-auto-brandladder aan- gekocht. Van deze brandladder, die reeds lang is afgeschreven, verkeert het chassis thans in een zodanige staat, dat de Rijksdienst voor het weg- verkeer heeft geweigerd een kentekenbewijs ingevolge het wegenverkeers- reglement voor dat voertuig af te geven. Blijkens door de Hoofdinspecteur van het Brandweerwezen en de Ko- ninklijke Nederlandsche Automobielclub terzake uitgebrachte rapporten, voldoet het chassis niet meer aan tegenwoordig normaal te stellen eisen. Het geheel is verouderd en, in verband met de uitvoering en de construc- tie, wordt het niet verantwoord geacht, deze auto nog op de weg te bren- gen. Ombouw van het chassis wordt, met het oog op de daaraan ver- bonden kosten, ontraden. In overweging werd gegeven, een modern chas- sis te kopen, waarop eventueel later een grotere en mechanische ladder kan worden aangebracht. Het tegenwoordige laddergestel verkeert nog in behoorlijke staat. lle hoogte van deze ladder van 16 meter is, in verhouding tot de hoogte van de in deze gemeente bestaande en in de naaste toekomst te bouwen hui- zen, toereikend. Wij geven U mitsdien in overweging een nieuwe truck met cabine aan te kopen en de bestaande brandladder daarop te doen monteren. De prijs van de truck met cabine bedraagt 13.050,terwijl het geheel in orde brengen van de ladder en het aanbrengen van deze ladder op de nieuwe truck, met inbegrip van lak- en spuitwerk /2450,kost. Wij stellen U voor ons, door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit, het nodige krediet voor een en ander te verlenen. Heemstede, 14 november 1956. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E, J. van| Lent, l.b. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 14 november 1956; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot 15.500, voor het aankopen van een nieuwe truck met cabine ten behoeve van de vrijwillige brandweer en voor het monteren van de bestaande lad- der op deze truck; b. het sub a bedoelde bedrag af te schrijven in 15 jaar. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 13 december 1956. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 3