2 4e Afd. 31 januari 1957. AANVAAKDING STKOOK GROND I.ANGS DE CRAYENESTERVAAKT. Aan de Raad, De heer C. Th. Hilhorst te Hilversum is voornemens op een hem in eigen- dom toebehorend terrein tussen de Crayenestervaart en de Bronsteeweg een vijftal woningen te bouwen. Om deze bouw mogelijk te maken moet de Crayenestersingel, die tot dus- ver ter plaatse onderbroken is, worden doorgetrokken en moet de Craye- nestervaart verbreed worden. De heer Hilhorst is bereid, de voor de aanleg van weg en de verbreding van de vaart benodigde grond ter oppervlakte van 770 m2 kosteloos en om niet aan de gemeente over te dragen en voor de wegaanleg een bedrag van f 9400,in de gemeentekas te storten. Daartegenover zal de gemeente de kosten van de vaartverbreding en de aanleg van een beschoeiing voor haar rekening nemen. Deze kosten zullen ongeveer f 4900,bedragen. Een voorlopige akte van overdracht ter regeling van een en ander is in gereedheid gebracht. Onder mededeling dat de desbetreffende stukken voor U ter inzage lig- gen nodigen wij U uit, overeenkomstig het vorenstaande te besluiten, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 16 januari burgemeester en wethouders te machtigen: a. om, ten behoeve van de doortrekking van de Crayenestersingel tussen de Adriaan Pauwlaan en de Lanckhorstlaan, van C. Th. Hilhorst te Hilversum, kosteloos en om niet te aanvaarden een strook grond ter grootte van 770 m2, deel uitmakende van de kadastrale percelen gemeente Heemstede, sectie A, nrs. 2863 en 7568; b. voor deze wegaanleg van C. Th. Hilhorst voornoemd een bedrag van f 9400,in ontvangst te nemen; c. de kosten van verbreding van de Crayenestervaart, naar raming /4900,bedragende, voor rekening van de gemeente te nemen; d. in de kadastrale aanduiding van het te aanvaarden perceel grond en in de redactie der bepalingen en voorwaarden, waaronder deze aan- vaarding is geschied, zodanige wijzigingen en aanvullingen te brengen als zij nodig zullen oordelen of wel door Gedeputeerde Staten wenselijk mochten worden geacht; e. in sub c bedoelde kosten af te schrijven in 15 jaar. Heemstede, 16 januari 1957. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A.van Rappard. De secretaris, T. M. S'chelling. 1957. BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 31 januari 1957. De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 3