4e Afd. februari 1957. no. Artikel 7. Beer- en andere putten zullen als regel geledigd worden op de eerst- volgende woensdag of vrijdag na ontvangst van de aanvraag daartoe op het bureau van Openbare Werken. Wordt van deze regel afgeweken dan wordt de aanvrager daarmede tijdig in kennis gesteld. Artikel 8. Het ophalen van haardas en huisvuilnis, als bedoeld in artikel 2, ge- schiedt kosteloos tot een hoeveelheid van 1 h.l. Artikel 9. Het in ontvangst nemen, als bedoeld in artikel 6, van haardas en huis- vuilnis, geschiedt kosteloos. Artikel 10. Het ophalen van winkelafval, boombladeren en ander tuinvuilnis ge- schiedt, indien dit vuilnis op de in artikel 4 vermelde wijze aan de rijweg- zijde is neergezet en de gehele hoeveelheid af te halen vuilnis, met inbegrip van haardas en huisvuilnis niet meer bedraagt dan 1% h.l., eveneens kos- teloos, mits dit vuilnis tegelijk met de haardas en het huisvuil, op de in artikel 2 bedoelde dagen, wordt medegegeven. Artikel 11. Voor het verrichten van bijzondere diensten door de gemeente-reiniging zullen de navolgende betalingen moeten worden gedaan: a. voor het ledigen van een beer- of andere put, per keer en tot geen grotere hoeveelheid dan 3 m3 10, b. voor het open en dicht maken van een beer- of andere put, welke niet van een syphondeksel is voorzien 2,50 c. voor het weghalen van sintels, ketelvuil of ander afval, af- komstig van fabrieken of andere werkplaatsen, winkelafval, puin, takken, boombladeren en ander tuinvuilnis, mits dit afval aan de rijwegzijde rechtstreeks is in te laden, voor iedere wagenvracht van ten hoogste 1.5 m3 of 1500 kg of gedeelte daarvan f 0, Indien dit afval niet aan de rijwegzijde rechtstreeks is in te laden wordt dit tarief verhoogd met de gemaakte arbeids- loonkosten voor het naar de rijwegzijde brengen van dit afval. d. voor het in ontvangst nemen als bedoeld in artikel 6, van sintels, ketelvuil, of winkelvuil, afkomstig van plaatselijke fabrieken, werkplaatsen of winkels e.d., van takken, boom- bladeren en ander tuinvuilnis en van puin en ander afval van plaatselijke bouwwerken, werven of opslagplaatsen: voor iedere bakfietsvracht of gedeelte daarvan f 1, voor iedere wagenvracht van ten hoogste 1.5 m3 of 1500 kg 3, voor iedere wagenvracht van meer dan 1.5 m3 of 1500 kg, tot ten hoogste 3 m3 of 3000 kg 5, e. voor het regelmatig weghalen van winkelafval boven de in artikel 10 genoemde hoeveelheid tegelijk met het huisvuilnis, kan een jaarabonnement worden afgesloten naar het volgende tarief

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 15