6? 14. FEB.1957 grotere moeilijkheden op. Bovendien is de rentevoet op de geldmarkt tot een abnormale hoogte gestegen. Wij willen U voorts nog wijzen op de onder volgno. 672 der gemeente- begroting opgenomen raming van de ten laste der gemeente blijvende kosten van de verhogingen der salarissen van het gemeentepersoneel met 6%. Nu de verdere salarismaatregelen o.a. in verband met de premiebeta- ling krachtens de Algemene Ouderdomswet nog niet genomen zijn en omtrent de werkelijke bezoldiging van het personeel in het komende jaar dus nog in het duister wordt getast, leek het gewenst de verschillende salaris- en loonposten onveranderd te laten. Nu bij de bepaling van de percentages voor de uitkeringen uit het gemeentefonds voor 1957 met de 6% verhoging reeds rekening werd gehouden was het nodig daarvoor ook een uitgaafpost in de begroting op te nemen. Tenslotte willen wij U nog mededelen, dat het tot onze spijt door ver- schiliende omstandigheden niet mogeiijk is gebleken U de concept-begro- tingen op een eerder tijdstip aan te bieden dan vorig jaar. Wij zullen er evenwel emstig naar streven met deze aanbieding het volgend jaar zo tijdig te zijn, dat de vaststelling der begrotingen voor 1958 door Uw Col- lege nog vödr het jaar waarvoor zij moeten dienen zal kunnen geschieden. Overeenkomstig de onzerzijds bij de behandeling der begrotingen voor 1956 aan Uw College gedane toezegging zullen wij dit jaar aan het onder- zoek in de afdelingen van Uw raad een behandeling in de raadscommissies vooraf doen gaan. Heemstede, 15 december 1956. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, T. M. Scheliing. De burgemeester, A. G. A. van Rappard.

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 7